سایر خبرها
دانلود ها
کد خبر: 740
تاریخ انتشار: سه‌شنبه 24 نوامبر 2020 - 03:43
سید محمد باقی زاده بمناسبت گرامیداشت هفته بسیج پیامی تبریکی صادر کرد

بسیج شجره طیبه و درخت تناور و پرثمر است.امام خمینی(ره)

به گزارش شورا بافق؛ سید محمد باقی زاده بمناسبت گرامیداشت هفته بسیج پیامی صادر کرد متن پیام به شرح ذیل می باشد:

بسیج مظهر عشق و ایمان ،آگاهی و مجاهدت و آمادگی کامل برای سربلند کردن کشور و ملت است . مقام معظم رهبری(مدظله العالی)

بسیج حاصل بصیرت ،دور اندیشی وهوشمندی رهبربزرگ ومعمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) می باشد و ریشه درخت پاکی است که با خون هزاران بسیجی جان بر کف و شجاع در طول این سالها آبیاری شد و اکنون به درختی تنومند وپرقدرت تبدیل شده است.

بسیج، نماد اخلاص و خدمت خالصانه به مردم ، شکوه جهاد و ظلم ستیزی است . بسیج پرچم دار ولایت مداری و اوج ایمان و حرکت در مسیر حق و حق طلبی ، رمز موفقیت و سربلندی و امنیت کشور در برابر دشمن، وسمبل مقاومت در برابرظلم می باشد . تفکر بسیجی از قداست ، نیت اوست که جوشان ، بالنده و ساری در دلهای مشتاق و مومن مردم جریان دارد . خلوص و صفای بسیجیان در دوران دفاع مقدس همچون خورشید می درخشد وتابش نورانیت سیمای درخشان بسیجیان مخلص و مبارز در جریان جنگ تحمیلی همه را مجذوب خود می کرد.

اینجانب از طرف خود و اعضای محترم شورای اسلامی شهر بافق فرا رسیدن هفته پر برکت بسیج را به بسیجیان دریادل و با بصیرت ، ایثارگران ، خانواده های معزز شهدا ، جانبازان گرامی و بخصوص مردم ولایی شهر بافق تبریک عرض میکنم وسرافرازی و سربلندی ایران اسلامی در پرتو توجهات امام زمان(عج الله) و در راستای منویات مقام معظم رهبری وخدمت به مردم شریف ایران زمین را از ایزد منان مسئلت دارم .

سیدمحمد باقی زاده
رئیس شورای اسلامی شهر بافق

منبع : سایت آفتاب بافق


ارسال نظر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *